Dzierżawa bufetu przy ulicy Wileńskiej 37 Postępowanie 5 - BIP

Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala

Biuletyn informacji publicznej
Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala

Dzierżawa pomieszczenia o powierzchni 92,67m2 zlokalizowane w piwnicy budynku Ginekologii i Położnictwa Ośrodka Szpitalnego im. M. Madurowicza przy ul. Wileńska 37, w skład których wchodzą: bufet wraz z wyposażeniem określonym w protokole zdawczo-odbiorczym oraz pomieszczenie socjalne.

Formularz ofertowy

ogłoszenie o konkursie

ogloszenie.pdf (545.75 KB)
Umowa projekt