PU/45/2019 Transport krwi i jej składników - BIP

Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala

Biuletyn informacji publicznej
Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala

PU/45/2019 Usługa transportu krwi i jej składników z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa (RCKiK) w Łodzi do  Laboratorium Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa przy ul.  Wólczańskiej 191/195 i przy Wileńskiej 37oraz przewozu próbek krwi do pilnych badań serologicznych i wyników tych badań do/z  Laboratorium  Szpitala do RCKiK w Łodzi.

Formularz ofertowy

ogloszenie.pdf (174.35 KB)