1 Sierpnia - Światowy Dzień Karmienia Piersią - LPM

W ramach Światowego Tygodnia Karmienia Piersią 1 sierpnia w Ośrodku Szpitalnym im M. Madurowicza odbyły się warsztaty pt.: „Świadoma mama- bezpieczny maluch”.  Z tej okazji każda mama otrzymała upominek w postaci ślicznego body dla swojego malucha. Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem ciężarnych, co świadczy o tym, że odpowiadają ich potrzebom i oczekiwaniom. Powodzenie całej akcji oraz ciepłe słowa od uczestników motywują nas do organizacji kolejnych edycji.

Autor : Jeżewski Piotr
Data publikacji : 31 lipca 2018