Informacja dla pracowników szpitala dot. dodatkowych świadczeń - LPM

INFORMACJA DLA PRACOWNIKÓW

( PILNA !)

Dyrekcja Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi informuje, iż na stronie naszego Szpitala znajduje się do pobrania druk dotyczący wypłaty dodatkowego świadczenia dla pracowników medycznych uczestniczących w udzielaniu świadczeń zdrowotnych oraz mających bezpośredni kontakt z pacjentami z podejrzeniem i zakażonymi wirusem SARS-CoV2. Druk ten należy wypełnić i podpisany przekazać za pośrednictwem bezpośredniego przełożonego lub sekretariatów poszczególnych komórek organizacyjnych, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 2 grudnia 2020r. (środa). Jest on niezbędny do uzyskania od NFZ środków finansowych na dodatkowe świadczenia pieniężne dla pracowników medycznych. Konieczność wypełnienia i dostarczenia druku obejmuje WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW MEDYCZNYCH, także przebywających w kwarantannie, izolacji, na urlopach i zwolnieniach lekarskich.

Brak oświadczenia od nawet jednego pracownika będzie skutkował pozbawieniem Szpitala możliwości uzyskania środków na dodatkowe świadczenia.

Zaznaczam także, iż ostatecznej weryfikacji osób uprawnionych do dodatkowego świadczenia dokona NFZ.

Autor : Zakrzewski Dariusz
Data publikacji : 27 listopada 2020