Konkurs na wykonywanie świadczeń z neonatologii i i intensywnej terapii noworodka - LPM

Dyrektor Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi ogłasza konkurs na wykonywanie świadczeń z neonatologii i i intensywnej terapii noworodka dla pacjentów Oddziału Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala  im. M. Pirogowa Ośrodka Szpitalnego im. M. Madurowicza przy ul. Wileńskiej 37 w Łodzi.

Autor : Jeżewski Piotr
Data publikacji : 30 listopada 2017