Muzyka instrumentalna na oddziale ginekologiczno-położniczym - LPM

Muzyka instrumentalna

Kolejne zmiany na oddziale ginekologiczno - położniczym na Wileńskiej czekają pacjentki,  które lada moment urodzą swoje potomstwo.

Na naszej porodówce został zainstalowany system nagłaśniający z którego puszczana jest muzyka relaksacyjna, aby złagodzić stres przed i w trakcie porodu. W salach porodowych każdym z zainstalowanych głośników można indywidualnie sterować głośnością lub całkowicie wyłączyć.

Media o nas:

Autor : Bartczak Krzysztof