Oddział Urologii i Transplantacji Nerek - LPM

Oddział Urologii i Transplantacji Nerek

Zakres usług świadczonych w Oddziale Urologii i Transplantacji Nerek:

Oddział Urologii i Transplantacji Nerek WSSz im. M. Pirogowa w Łodzi jest pełno profilowym Oddziałem wykonującym zabiegi z zakresu urologii onkologicznej, układu moczowego, leczenia chorób gruczołu krokowego oraz transplantacji nerek. W oddziale wykonuje się zabiegi klasyczne i laparoskopowe.

Autor : Bartczak Krzysztof
Data publikacji : 7 listopada 2015
Data aktualizacji : 7 stycznia 2018

Przeniesienie z sekcji "Oddziały" do sekcji "Oddział Urologii i Transplantacji Nerek" Bartczak Krzysztof, 7 stycznia 2018