Oferta pracy dla dietetyka szpitalnego - LPM

im. M. Pirogowa w Łodzi zatrudni dietetyka szpitalnego.

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe - kierunek dietetyka lub technologia żywności o specjalności żywienie człowieka,
- doświadczenie pracy na stanowisku dietetyka minimum 2 lata także w zakresie żywienia zbiorowego,
- wiedza w zakresie zasad żywienia człowieka zdrowego i chorego oraz umiejętność zastosowania jej w praktyce.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny: 42 6804760 lub przesłanie CV na adres .

Autor : Zakrzewski Dariusz
Data publikacji : 15 kwietnia 2021