Ogólnopolski Tygodzień Promocji Karmienia Piersią w WSSz im. M. Pirogowa w Łodzi - LPM

Informujemy, że Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Pirogowa w Łodzi bierze udział w Ogólnopolskim Tygodniu Promocji Karmienia Piersią, który trwa od 26 maja do 1 czerwca.

#TydzieńPromocjiKarmieniaPiersią obraz promujący OTPKP

#wykarmionepiersią

#TPKP2018

W ramach akcj i promocyjnej Ministerstwa Zdrowia do naszego szpitala trafiły śliczne bawełniane body dziecięce, z hasłem "Człowiek karmiony piersią". Mamy, które urodzą swe pociechy w naszym szpitalu w tym okresie otrzymają takowe body od położnych