Postępowanie ofertowe na badanie sprawozdania finansowego 2016 - LPM

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Pirogowa w Łodzi

zgodnie z podjętą Uchwałą Nr 846/16 Zarządu Województwa Łódzkiego  z dnia 19 lipca 2016 r. w sprawie: przyjęcia zasad wyboru biegłych rewidentów badających roczne sprawozdania finansowe podmiotów leczniczych, dla których podmiotem tworzącym jest Samorząd Województwa Łódzkiego

zaprasza uprawnione podmioty do udziału w postępowaniu ofertowym na badanie sprawozdania finansowego podmiotu leczniczego  za rok 2016.

Załączniki do postępowania

Autor : Bartczak Krzysztof