Szczepienia przeciwko grypie sezonowej 2018 - LPM

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Pirogowa w Łodzi

zaprasza pracowników podmiotów wykonujących działalność leczniczą z terenu województwa łódzkiego do skorzystania z programu szczepień przeciwko grypie sezonowej.

Sposób rejestracji pacjentów do Programu: Osobiście od poniedziałku do piątku w godz.: 8:00-14:30 lub telefonicznie pod nr tel.: 42 636-82-30

Autor : Zakrzewski Dariusz
Data publikacji : 8 października 2018
Data aktualizacji : 8 października 2018