Zapytanie ofertowe dotyczące funkcji eksperta przy postępowaniu przetargowym - LPM

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zlecenia polegającego na pełnieniu funkcji eksperta przy postępowaniu przetargowym na zadanie: Rozbudowa Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im M. Pirogowa w Łodzi przy ul. Wólczańskiej 191/195 o budynek 3 piętrowy (kondygnacyjny) w systemie modułowym z przeznaczeniem na blok operacyjny wraz z centralną sterylizatornią oraz oddziałem intensywnej terapii wraz z kompleksowym wyposażeniem.

Autor : Jeżewski Piotr
Data publikacji : 3 sierpnia 2017