Zapytanie ofertowe na niszczenie dokumentacji niearchiwalnej - LPM

Zapytanie ofertowe dotyczące usługi odbioru, transportu i niszczenia dokumentów z terenu Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa.

Numer sprawy 0711.3.2018

WSSz im. M. Pirogowa w Łodzi dokonał wyboru najkorzystniejszej oferty którą złożyła firma Czech Recykling Artur Czech, ul. Andrzeja Struga 35, 95-100 Zgierz

Autor : Jeżewski Piotr
Data publikacji : 25 października 2018
Data aktualizacji : 6 listopada 2018

informacja o wyborze Zakrzewski Dariusz, 6 listopada 2018
Dokumentacja dotycząca zapytania ofertowego.