Zatrudnienie dla Inspektora w Dziale Eksploatacji - LPM

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Pirogowa w Łodzi zatrudni osobę na stanowisku inspektora w Dziale Eksploatacji ze znajomością zagadnień technicznych związanych z bieżącym utrzymaniem budynku.

Opis stanowiska
Prowadzenie  nadzoru technicznego nad  obiektami szpitala w szczególności:

• prowadzenie dokumentacji budynku zgodnie z przepisami prawa,
  • planowanie i nadzór nad realizacją przeglądów wynikających z przepisów prawa i zawartych umów serwisowych,
  • nadzór nad pracami firm serwisowych i wypełnianiem przez nich warunków umowy,
  • monitorowanie pracy pracowników technicznych i organizowanie działań naprawczych,
  • przygotowywanie dokumentacji  w ramach procedur zamówień publicznych niezbędnych do właściwego funkcjonowania obiektów.

• wykształcenie  wyższe techniczne,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (2 lata),
  • znajomość przepisów prawa dotyczących funkcjonowania obiektów,
  • samodzielność w działaniu, odpowiedzialność,
  • obsługi komputera – pakietu MS Office.

• zatrudnienie na umowę o pracę,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o składanie aplikacji zawierającej CV wraz z klauzulą dotycząca zgody na przetwarzanie danych osobowych bezpośrednio do Działu Eksploatacji, tel. Informacyjny 42 637 12 83, lub emailem na adres:

Autor : Zakrzewski Dariusz
Data publikacji : 4 grudnia 2020