Zatrudnienie dla Inspektora w Dziale Eksploatacji - LPM

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Pirogowa w Łodzi zatrudni osobę na stanowisku pracy – inspektor w Dziale Eksploatacji ze znajomością zagadnień gospodarki magazynowej.

Wymagania:

• Wykształcenie minimum średnie.
  • Znajomość zagadnień gospodarki materiałowej.
  • Obsługa komputera i urządzeń biurowych.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o składanie aplikacji zawierającej CV bezpośrednio do Działu Eksploatacji lub na adres poczty elektronicznej:

Autor : Zakrzewski Dariusz
Data publikacji : 24 lipca 2019