Zatrudnimy księgową do Działu Ekonomicznego. - LPM

Zatrudnienie dla księgowej w Dziale Ekonomicznym.

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Pirogowa w Łodzi zatrudni osobę na stanowiska pracy - księgowa w Dziale Ekonomicznym, ze znajomością zagadnień gospodarki majątkiem trwałym.

Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie ekonomiczne
- znajomość zagadnień gospodarki majątkiem trwałym
- obsługa komputera i urządzeń biurowych
- mile widziane doświadczenie w obsłudze programów finansowo-księgowych.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o składanie aplikacji zawierającej CV bezpośrednio w Dziale Ekonomicznym lub na adres poczty elektronicznej: pirogow.finanse@lodzkie.pl

Aktualizacja 6.09.2019 - konkurs ofert został rozstrzygnięty, dokonano wyboru na stanowisko księgowej.

Autor : Jeżewski Piotr
Data publikacji : 26 sierpnia 2019