Zatrudnimy pracownika obsługi technicznej (elektryka). - LPM

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Pirogowa w Łodzi zatrudni osobę na stanowisku pracy – pracownik obsługi technicznej (elektryk) ze znajomością zagadnień ogólnobudowlanych i wykończeniowych oraz o kwalifikacjach SEP E w grupach:

• Grupa I – pkt 2,3 do 15 kV 4,7,10
  • Grupa  II– pkt 2,7,10

Wymagania:

• wykształcenie  minimum zasadnicze
  • znajomość zagadnień ogólnobudowlanych

Osoby zainteresowane pracą prosimy o składanie aplikacji zawierającej CV bezpośrednio do Działu Eksploatacji, tel. informacyjny 42 637 12 83 lub emailem na adres:

Autor : Zakrzewski Dariusz
Data publikacji : 4 grudnia 2020