Zatrudnimy specjalistów w zakresie radiodiagnostyki - LPM

zatrudni specjalistów radiodiagnostyki.

CV, zaopatrzone w klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w załączonym CV i innych dokumentach aplikacyjnych przez WSSz. im. M Pirogowa w Łodzi na potrzeby realizacji toczącego się procesu rekrutacyjnego" prosimy przesyłać na adres: .
Bliższe informacje pod numerem telefonu: 42 6368320 - Z-ca Dyrektora ds. Lecznictwa, dr n. med. Piotr Korżyk.

Autor : Jeżewski Piotr
Data publikacji : 8 sierpnia 2019