RPM

Pytania i odpowiedzi

2017-05-10 13:25:40
ZIP - Zintegrowany Informator Pacjenta

ZIP, czyli Zintegrowany Informator Pacjenta, jest ogólnopolskim serwisem udostępniającym zarejestrowanym użytkownikom historyczne dane o ich leczeniem i  finansowaniu, gromadzone od 2008 r. przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

2017-05-05 12:05:51
eWUŚ - Elektroniczna Weryfikacja Uprawnień Świadczeniobiorcy

eWUŚ (Elektroniczna Weryfikacja Uprawnień Świadczeniobiorców) to system umożliwiający natychmiastowe potwierdzenie prawa pacjenta do świadczeń opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych.