Akcja Naczelnej Rady Lekarskiej promująca szczepienia - LPM

Szpital Wojewódzki w Sieradzu dołączył do akcji organizowanej przez Naczelną Radę Lekarską, która ma na celu promowanie narodowego programu szczepień przeciwko COVID-19.

W ramach akcji część naszego personelu medycznego będzie nosić specjalne naklejki z napisem „Zaszczepiłem się”. Mają one nie tylko uwidocznić zaangażowanie personelu medycznego w akcję szczepienną, ale również pokazać, że szczepionki przeciwko COVID-19 są bezpieczne. Damy tym samym przykład naszym Pacjentom.

Według aktualnej wiedzy medycznej nie ma skuteczniejszej metody ochrony przed chorobami zakaźnymi niż szczepienia ochronne, niezależnie od wieku, a do zadań naszego Szpitala należy promowanie i przekazywanie tej wiedzy.

Autor : Kaczorkiewicz Mateusz
Data publikacji : 9 lutego 2021