Biblioteczka MARTELA trafiła na Oddział Pediatryczny - LPM

W piątek, 23 kwietnia, na Oddział Pediatryczny Szpitala Wojewódzkiego w Sieradzu trafiła charakterystyczna biblioteczka w kształcie serca. Dzięki temu każdy z naszych najmniejszych pacjentów będzie miał możliwość zabrać książeczkę czy kolorowankę i cieszyć się nią zarówno w Szpitalu, jak i później, po powrocie do domu. Ideą jest, aby wypełnione książkami biblioteczki trafiły na oddziały dziecięce w całej Polsce.

Pomysłodawcą projektu jest Stanisław Adam Jędrysiak, prezes zarządu Fundacji MARTEL, a zarazem właściciel wydawnictwa o tej samej nazwie. Serdecznie dziękujemy Fundacji MARTEL za przekazaną biblioteczkę oraz firmie DROG-BRUK A.P. Szczerek Sp.J., która jest jej fundatorem, jak również pokrywać będzie koszty uzupełniania zasobów w miarę, jak książki będą znikać z półki.

Autor : Kaczorkiewicz Mateusz
Data publikacji : 27 kwietnia 2021