Modernizacja chłodni zwłok, instalacji oświetleniowej oraz instalacji c.o. w Szpitalu Wojewódzkim w Sieradzu - LPM

Szpital Wojewódzki

im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu

Szpital Wojewódzki
im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu

Nazwa zadania: „Modernizacja chłodni zwłok, instalacji oświetleniowej oraz instalacji c.o. w Szpitalu Wojewódzkim w Sieradzu”

Wartość ogólna zadania: 314.415 PLN

Dofinansowanie ze środków WFOŚiGW w Łodzi w formie pożyczki: 153.340 PLN

Opis i zakres projektu: Modernizacja chłodni zwłok, instalacji oświetleniowej oraz instalacji c.o. wraz  z dokumentacją techniczną .

Link do strony www.zainwestujwekologie.pl

Serwisy lodzkie.pl