Modernizacja instalacji oświetleniowej oraz instalacji c.o. w Szpitalu Wojewódzkim w Sieradzu - LPM

Szpital Wojewódzki

im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu

Szpital Wojewódzki
im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu

Nazwa zadania: Modernizacja instalacji oświetleniowej oraz instalacji c.o. w Szpitalu Wojewódzkim w Sieradzu”

Wartość ogólna zadnia:   83 024,99 PLN

Środki pochodzące z umorzenia pożyczki WFOŚiGW w Łodzi:   52.684,20 PLN

Opis i zakres zadania:

W pomieszczeniach Zakładu Rehabilitacji Leczniczej w obiekcie Szpitala Wojewódzkiego w Sieradzu przy ul. Armii Krajowej 7 - w ramach remontu wykonano:

• wymianę 68 opraw lamp świetlówkowych o łącznej mocy zainstalowanej 5 440 W na 68 szt. paneli LED o łącznej mocy zainstalowanej 3 060 W.
  • demontaż 29 szt. grzejników żeliwnych i centralnej instalacji odpowietrzającej; montaż 35 szt. grzejników stalowych, płytowych z zaworami termostatycznymi; montaż zaworów odpowietrzających na pionach oraz regulację instalacji c.o.

Autor : Grobelny Piotr
Data publikacji : 11 października 2018