Organizacja szczepień przeciwko COVID-19 pracowników sektora ochrony zdrowia - LPM

Szpital Wojewódzki

im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu

Szpital Wojewódzki
im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu

Osoby chętne do zaszczepienia się przeciw COVID-19 w Szpitalu Wojewódzkim w Sieradzu przy ulicy Armii Krajowej 7  proszone są o podanie danych:

• nazwa i adres podmiotu
  • regon
  • dane osoby kontaktowej (imię ,nazwisko,adrese-mail, nr telefonu)
  • PESEL pracownika zgłaszanego do szczepienia Covid-19
  • nazwisko i imię pracownika zgłaszanego do szczepienia Covid-19
  • pracownik medyczny "TAK" / pracownik niemedyczny "NIE"
  • telefon kontaktowy do pracownika zgłaszanego do szczepienia Covid-19

Powyższe dane prosimy wysłać na adres: . Prosimy zgłaszać  się z wypełnionym oświadczeniem. Tel. 534-844-692. Zgłoszenie proszę złożyć do 20.12.2020 r.

Koordynatorem szczepień Covid-19 jest Ilona Słojewska. Telefon kontaktowy: 534 844 692 oraz 531 648 585

Informacja - 26.01.2021 r.

W związku z decyzją Ministerstwa Zdrowia o ograniczeniu dostaw szczepionek i ilości zapisów na szczepienia informujemy, że Szpital Wojewódzki w Sieradzu również wstrzymuje zapisy na szczepienia przeciwko COVID-19 dla osób powyżej 70. roku życia. Seniorzy wciąż mają możliwość zgłoszenia chęci szczepienia za pośrednictwem ogólnopolskiej infolinii Narodowego Programu Szczepień 989. Konsultanci oddzwonią do każdego pacjenta, gdy tylko pojawią się nowe terminy szczepień i nowe dawki szczepionek.

Zgłaszać można się również poprzez formularz online: www.szczepimysie.pacjent.gov.pl
Będziemy na bieżąco informować o wznowieniu zapisów w naszym Szpitalu.

Podkreślamy też, że wszystkie osoby z grupy wiekowej 80+, które mają już wyznaczony w naszym Szpitalu termin szczepienia, będą dalej szczepione według ustalonego harmonogramu.

Autor : Kaczorkiewicz Mateusz
Data publikacji : 17 grudnia 2020