Podziękowanie za dotacje na zakup nowoczesnego sprzętu - LPM

im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu

Szpital Wojewódzki
im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu

Szpital Wojewódzki im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu składa serdeczne podziękowania Gminie Miasta Sieradz reprezentowanej przez Prezydenta Miasta Sieradza – Pawła Osiewałę – za przyznanie dotacji celowejna łączną kwotę 146 880 zł, która przeznaczona została na zakup dwóch respiratorów stacjonarnych.Zakup ten umożliwi ratowanie zdrowia i życia pacjentów.Ofiarowana dotacja jest wyrazem serdeczności oraz solidarności w obecnej trudnej sytuacji w walce z pandemią koronawirusa.

Autor : Kaczorkiewicz Mateusz
Data publikacji : 26 października 2020