Podziękowanie za dotacje na zakup nowoczesnego sprzętu - LPM

im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu

Szpital Wojewódzki
im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu

Szpital Wojewódzki im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego pragnie serdecznie podziękować niżej wymienionym jednostkom za przekazanie dotacji:

Powiat Sieradzki - 50 000 zł

Gmina Sieradz – 10 000 zł

Gmina Wróblew – 10 000 zł

Gmina Goszczanów – 10 000 zł

Gmina Burzenin – 5 000 zł

Dzięki tym funduszom mogliśmy kupić aparat do znieczulenia z funkcją respiratora. Zakupione nowoczesne urządzenie z całą pewnością pomoże podnieść poziom świadczonych usług medycznych w naszej placówce. Państwa wsparcie jest dla nas niezwykle cenne i budujące w codziennej walce z koronawirusem.

Autor : Kaczorkiewicz Mateusz
Data publikacji : 26 października 2020