Postępowanie na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w zakresie: badań psychologicznych - LPM

Szpital Wojewódzki

Szpital Wojewódzki

Dyrektor Szpitala Wojewódzkiego

ul. Armii Krajowej 7, 98-200 Sieradz

ZAPRASZA

do składania ofert i uczestniczenia w postępowaniu poprzedzającym zawarcie umowy na wykonywanie świadczeń zdrowotnych dla pacjentów Szpitala Wojewódzkiego w Sieradzu w zakresie: badań psychologicznych (wzór formularza ofertowego stanowi załącznik nr 1), w okresie rozliczeniowym od 01.01.2018 r. do 31.12.2018 r.

W ogłoszonym postępowaniu poprzedzającym zawarcie umowy na wykonywanie działalności leczniczej mogą brać udział oferenci, którzy spełniają następujące warunki:

• posiadający personel medyczny z doświadczeniem w zakresie wykonywania świadczeń objętych przedmiotem postępowania
  • posiadający specjalistyczny sprzęt medyczny niezbędny do wykonywania świadczeń objętych przedmiotem postępowania;
  • są ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności.

Kryterium wyboru ofert: cena brutto – waga 50%, kompleksowość – 50%.

Warunki szczegółowe przystąpienia do konkursu ofert można pobrać wraz z załącznikami ze strony internetowej Szpitala Wojewódzkiego w Sieradzu

Autor : Grobelny Piotr
Data publikacji : 1 grudnia 2017