Powszechny Punkt Szczepień w Szkole Nr 10 w Sieradzu - LPM

Informujemy, że od 4 maja br. zostanie uruchomiony Powszechny Punkt Szczepień w Szkole Nr 10 w Sieradzu. Punkt szczepień jest uruchamiany we współpracy z Urzędem Miasta Sieradza i jestwyposażony w trzy stanowiska. Szczepienia będą prowadzone od poniedziałku do piątku.

Jesteśmy przygotowani na wykonywanie 300 szczepień dziennie, 1500 szczepień tygodniowo. Mamy przygotowaną kadrę medyczną, ustalone są grafiki szczepień oraz wystawione zostały tzw. sloty zewnętrzne – terminy zewnętrzne.

Osoba, która chce się zaszczepić,może zarejestrować się za pośrednictwem Internetowego Konta Pacjenta, infolinii 989 lub za pośrednictwem sms. W sytuacji, gdy podczas rejestracji wystąpią trudności, można zgłosić się po pomoc do punktu rejestracji szczepień w naszym Szpitalu. Możliwy jest kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-18.00, pod numeremtelefonu: 534 844692 i 531 648585 lub osobiście w rejestracji zlokalizowanej w Szpitalu na I piętrze w budynku, w którym mieszczą się poradnie specjalistyczne.

Zostaliśmy poinformowani, że w pierwszym i drugim tygodniu otrzymamy po 600 dawek szczepionek tj. 300 dawek szczepionki Moderna i 300 dawek AstraZeneca.

Trwają również ustalenia w sprawie otwarcia drugiego Powszechnego Punktu Szczepień, który miałby powstać w Warcie. W tej sprawie prowadzone są rozmowy i ustalenia Dyrekcji Szpitala z Burmistrzem Warty,panem Krystianem Kroguleckim. O otwarciu punktu szczepień powiadomimy Państwa w stosownym czasie.

Autor : Kaczorkiewicz Mateusz
Data publikacji : 28 kwietnia 2021