Powszechny Punkt Szczepień w Szkole Podstawowej w Warcie - LPM

Informujemy, żeod 15 czerwca br. zostanie uruchomiony Powszechny Punkt Szczepień w Szkole Podstawowej w Warcie ul. Świętojańska 5. Punkt szczepień zostaje uruchamiany we współpracy z Burmistrzem Wartyp. Krystianem Kroguleckim.Szczepienia będą prowadzone  w następujące dni tygodnia:

wtorek i środa w godz. 10.00 - 18.00

piątek w godz. 15.30 - 21.00

sobota w godz. 8.00-16.00

Telefon czynny w godzinach pracy punktu szczepień 514-483-054

Osoba która chce się zaszczepić dokonuje rejestracji:

• elektronicznie za pośrednictwem Internetowego Konta Pacjentadostępnego na pacjent.gov.pl
  • za pomocą infolinii 989
  • zapośrednictwem SMS na numer 880 333 333 o treści: SzczepimySie
  • telefonicznie od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-18.00 pod nr  tel. 534-844-692 i 531-648-585
  • osobiście w rejestracji zlokalizowanej w Szpitalu Wojewódzkim w Sieradzu przy ul. Armii Krajowej 7 (I piętro w budynku w którym zlokalizowane są poradnie specjalistyczne).

Zapraszamy, mamy wolne miejsca na szczepienia.

W tym punkcie przeznaczonych mamy na ten tydzień 300 dawek szczepionki Moderna i 90 dawek szczepionki PFIZER.

Autor : Kaczorkiewicz Mateusz
Data publikacji : 15 czerwca 2021