Menu

Zespół Szkół Specjalnych w Warcie, Stowarzyszenie „Razem możemy wiele” oraz Szkolny Klub Wolontariatu zorganizowali zbiórkę finansową i rzeczową dlapacjentów Szpitala Wojewódzkiego w Sieradzu. Z pozyskanych funduszy została zakupiona żywność suplementacyjna, którą przekazano podopiecznym hospicjum. Akcja charytatywna polegała również na zebraniu od chętnych darczyńców butelek wody, które dostarczono pacjentom naszego Szpitala.Cała społeczność  Zespołu Szkół Specjalnych z dużym zaangażowaniem włączyła się w zbiórkę.

Do akcji przyłączyły się również zaprzyjaźnione ze szkołą instytucje i placówki oświatowe: Żłobek Gminny w Warcie, Publiczne Przedszkole w Warcie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Warcie, Szkoła Podstawowa w Jakubicach, Szkoła Podstawowa w Ustkowie, Szkoła Podstawowa w Jeziorsku, Szkoła Podstawowa w Raczkowie, Szkoła Podstawowa we Włyniu, Szkoła Podstawowa w Warcie.

Organizatorom akcji oraz wszystkim darczyńcom, którzy przyłączyli się do akcji, składamy serdeczne podziękowania za tę inicjatywę oraz żywność i wodę, która zostałaprzekazananaszym pacjentom.

Autor : Kaczorkiewicz Mateusz
Liczba wyświetleń : 122
Data publikacji : 18 marca 2021
Data aktualizacji : 18 marca 2021

Drukuj   
Pliki do pobrania
Program regionalny, Narodowa strategia spójności
Promuje Łódzkie
RSMI
UNIA EUROPEJSKA, europejski fundusz rozwou regionalnego
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
oraz budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego
© Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego