Szczepienia przeciwko COVID-19 dla osób z grupy 70+ - LPM

Grażyna Kieszniewska, Pełnomocnik ds. Praw Pacjenta Szpitala Wojewódzkiego w Sieradzu, była dzisiaj gościem Radia Łódź Nad Wartą w programie „Gość Po 8”. Rozmowa dotyczyła m.in. harmonogramu szczepień przeciwko COVID-19 oraz zwiększenia liczby łóżek covidowych w naszym Szpitalu.

Jednocześnie informujemy, że 25 marca ponownie uruchamiamy zapisy na szczepienia dla osób z grupy 70+. Natomiast szczepienia dla grupy 70+ planujemy rozpocząć w kwietniu. Prosimy więc wszystkie dotychczas zapisane osoby z tej grupy o cierpliwość i oczekiwanie na telefon.

Więcej na ten temat dowiedzą się Państwo z poniższej rozmowy, zapraszamy do odsłuchania:

Radio Łódź Nad Wartą – rozmowa z Grażyną Kieszniewską

Autor : Kaczorkiewicz Mateusz