Szpital zatrudni osoby do pracy w Pracowni Diagnostyki Histopatologicznej i Cytologii - LPM

Szpital Wojewódzki im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu zatrudni osoby do pracy w Pracowni Diagnostyki Histopatologicznej i Cytologii z wykształceniem: mgr analityki medycznej/ mgr biochemii/ mgr biologii/ mgr biotechnologii/ mgr chemii. Oferujemy umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą zgody przetwarzania danych osobowych : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szpital Wojewódzki im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”, na adres   lub kontakt pod numerem tel. 43/ 8278266

Autor : Kaczorkiewicz Mateusz
Data publikacji : 27 stycznia 2021