Wstrzymanie przyjęć studentów/uczniów na praktyki zawodowe - LPM

Szpital Wojewódzki
im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu

Informacja

Decyzją Dyrektora Szpitala Wojewódzkiego im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu od dnia 12 października 2020 r. do odwołania wstrzymuje się przyjęcia studentów/uczniów na praktyki zawodowe zarówno w ramach zajęć praktycznych jak i w formie wolontariatu.
Studenci/Uczniowie, którzy już rozpoczęli zajęcia praktyczne mogą je ukończyć w dotychczasowej formie z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa oraz zasad reżimu sanitarnego.

Autor : Kaczorkiewicz Mateusz
Data publikacji : 12 października 2020