Zamknięcie prakingu głównego przed Szpitalem - LPM

im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu

Szpital Wojewódzki
im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu

Uprzejmie informujemy, że od dnia 9 sierpnia 2017  do 10 sierpnia 2017  parking przed głownym wejściem do Szpitala będzie nieczynny. Dostęp do wejścia głownego dla pieszych  od ul. Armii Krajowej będzie zachowany. Dowóz pacjentów będzie możliwy od strony ul. 3-go maja (parking przy Szpitalnym Oddziale Ratunkowym). Za utrudnienienia przepraszamy.

Autor : Grobelny Piotr
Data publikacji : 2 sierpnia 2017