Zaproszenie do składania ofert - Rafałówka wywóz nieczystości - LPM

Szpital Wojewódzki
im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu

ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERT

w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego o wartości szacunkowej poniżej 30 000 EUR, prowadzone zgodnie z art. 4 pkt. 8 z dnia 29 stycznia 2004 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2019 r. poz. 1843 ze zm.) tj. bez stosowania przepisów ww. ustawy, na usługę dotyczącą:

„Wywozu nieczystości płynnych  z Ośrodka Rehabilitacyjno – Leczniczego                   w Rafałówce  do stacji  zlewczej  na terenie   oczyszczalni  ścieków”

Przedmiot zamówienia, zakres i warunki realizacji zamówienia zostały opisane
w załączonych dokumentach.

Autor : Grobelny Piotr