Zmiana terminu rozstrzygniecia konkursu ofert - LPM

im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu

Szpital Wojewódzki
im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu

Uprzejmie informujemy, że termin rozstrzygnięcia konkursu ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w rodzaju:

1. świadczenia lekarskie w zakresie psychiatrii udzielane w Centrum Psychiatrycznym w Warcie;
  2. świadczenia lekarskie w zakresie psychiatrii dla dzieci i młodzieży udzielane w Centrum Psychiatrycznym w Warcie;
  3. świadczenia lekarskie w zakresie neurologii udzielane w Centrum Psychiatrycznym w Warcie;
  4. świadczenia zdrowotne w zakresie psychologii udzielane w Centrum Psychiatrycznym w Warcie;
  5. świadczenia zdrowotne w zakresie pielęgniarstwa udzielane w komórkach organizacyjnych Szpitala Wojewódzkiego w Sieradzu: przy ul. Armii Krajowej, przy ul. Nenckiego, w Centrum Psychiatrycznym w Warcie i Ośrodku Rehabilitacyjno-Leczniczym w Rafałówce.

zostaje przedłużony do dnia 22.12.2017 r.

Autor : Grobelny Piotr
Data publikacji : 6 grudnia 2017