Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Zgierzu poszukuje diagnosty laboratoryjnego do pracy, w systemie jednozmianowym na umowę o pracę. - BIP

Biuletyn informacji publicznej
Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego
im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu

Numer: 8

Nazwa oferenta: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu

Termin składania ofert

2022-12-31

Warunki pracy i płacy

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu
Data rozpoczęcia
2019-09-06
Czy tymczasowa?

Wymagania konieczne
- wykształcenie wyższe kierunkowe, - aktualne PWZDL, - gotowość do pracy w systemie dyżurów medycznych będzie dodatkowym atutem, - mile widziane doświadczenie zawodowe.
Nazwa pracodawcy
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu
Adres pracodawcy
95-100 Zgierz ul. Parzęczewska 35
-CV -kopie dokumentów potwierdzające kwalifikacje
Sposób kontaktu/ przekazania dokumentów

Pozostałe dane

Czy przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON)?
Czy przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy?
Formularz aplikacyjny

Wymagania:

- wykształcenie wyższe kierunkowe,
- aktualne PWZDL,
- gotowość do pracy w systemie dyżurów medycznych będzie dodatkowym atutem,
- mile widziane doświadczenie zawodowe.

Proponujemy:

• ciekawą pracę z wykorzystaniem najnowszych metod i technologii diagnostycznych z szerokoprofilowanym laboratorium medycznym,
  • stabilne zatrudnienie,
  • dobre warunki finansowe ( w tym comiesięczna premia regulaminowa, pakiet multisport),
  • możliwość kształcenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • przyjazny zespół i miłą atmosferę pracy.

List motywacyjny i CV (z klauzulą o zgodnie na przetwarzanie danych osobowych) prosimy kierować na adres email: laboratorium @wss.zgierz.pl

Więcej informacji pod numerem tel. (42) 714 42 90

Wytworzył(a)