Zakup sprzętu medycznego dla Szpitalnego Oddziału RatunkowegoWojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu, ul. Parzęczewska 35z podziałem na pakiety w ramach projektu pod nazwą: „Dofinansowanie zakupu sprzętu medycznego dlaSzpitalnego Oddziału Ratunkowego w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Marii SkłodowskiejCurie w Zgierzu” w ramach działania 9.1. Infrastruktura ratownictwa medycznego oś priorytetowa IXWzmocnienie strategicznej infrastruktury ochrony zdrowia Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko2014-2020. - BIP

Biuletyn informacji publicznej
Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego