2017 - Remont Oddziału Ginekologiczno-Położniczego wraz z traktem porodowym oraz Oddziału Neonatologii i Patologii Noworodka - LPM

REMONT ODDZIAŁU GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZEGO WRAZ Z TRAKTEM PORODOWYM ORAZ ODDZIAŁU NEONATOLOGII I PATOLOGII NOWORODKA

Samorząd Województwa Łódzkiego poprzez Inwestycje Medyczne Łódzkiego Sp. z o.o. na terenie Szpitala przeprowadzi zadanie inwestycyjne pn. „Przebudowa Oddziału Ginekologiczno-Położniczego oraz Neonatologii i Patologii Noworodka wraz z zespołem porodowym”.
W ramach przedmiotowej inwestycji zostaną wykonane następujące prace:
1. roboty rozbiórkowe,
2. roboty budowlane,
3. instalacje elektryczne,
4. instalacje wodociągowe i kanalizacyjne,
5. instalacje gazów medycznych,
6. instalacja klimatyzacji i wentylacji mechanicznej,
7. zakup sprzętu medycznego i wyposażenia.

Wartość inwestycji została oszacowana na kwotę ok 7,5 mln zł.
Otwarcie ofert planowane jest w dniu 31 sierpnia br., a zakończenie inwestycji planowane jest na maj/czerwiec 2018 roku.
Realizacja planowanej inwestycja spowoduje, że pacjentki z województwa łódzkiego będą miały zapewnione wspaniałe i komfortowe warunki porodu i opieki nad dzieckiem w pierwszych dniach jego życia. Wyremontowane oddziały będą jednymi z najnowocześniejszych w tej części województwa łódzkiego. Liczymy, że przyszłe mamy  będą wracały do domu ze swoimi nowonarodzonymi pociechami pełne uśmiechu i zadowolenia z opieki w naszym szpitalu.

Autor : Posmyk Piotr
Data publikacji : 28 sierpnia 2017