Ogłoszenie z dnia 11.07.2017 - sprzedaż aparatury medycznej - LPM

OGŁOSZENIE     z  dnia 11.07.2017r.

Zgodnie z postanowieniami Uchwały nr 2/14 Zarządu Województwa Łódzkiego z dnia 7 stycznia  2014 r „w sprawie zmiany Uchwały nr 1090/12 Zarządu Województwa Łódzkiego z dnia 27 czerwca 2012r  w sprawie uchwalenia zasad gospodarowania mieniem ruchomym i nieruchomym przez samodzielne publiczne zakłady opieki zdrowotnej, dla których podmiotem tworzącym jest Samorząd Województwa Łódzkiego” Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Skłodowskiej – Curie Zgierz, ul. Parzęczewska 35 ogłasza, że posiada do sprzedaży aparaturę medyczną (środki trwałe) zbędne według Załącznika nr 1.

Zainteresowanych zakupem prosimy o oferty pisemne na adres Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Skłodowskiej – Curie ; 95-100 Zgierz, ul. Parzęczewska 35  w terminie do 31.07.2017r.

Patomorfologia.zip (329.1 KB)

Autor : Posmyk Piotr
Data publikacji : 11 lipca 2017
Data aktualizacji : 14 lipca 2017