Ogłoszenie z dnia 01.03.2019r. - Sprzedaż zbiornika tlenu ciekłego - LPM

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Skłodowskiej – Curie w Zgierzu

z siedzibą ul. Parzęczewska 35, 95-100 Zgierz

OGŁOSZENIE

Zgodnie z postanowieniami § 8 ust. 3 załącznika nr 2 do Uchwały Nr 1090/12 Zarządu Województwa Łódzkiego z dnia 27 czerwca 2012 r. ,, w sprawie uchwalenia zasad gospodarowania mieniem ruchomym i nieruchomym przez samodzielne publiczne zakłady opieki zdrowotnej, dla których podmiotem tworzącym jest Samorząd Województwa Łódzkiego” Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Skłodowskiej-Curie w Zgierzu, ul. Parzęczewska 35, 95-100 Zgierz, ogłasza, że posiada do sprzedaży aparaturę medyczną ( środek trwały) zbędną, w postaci:

• Zbiornik tlenu ciekłego, numer inw. ST 493601, rok produkcji 1992, ilość 1 szt.

Warunki sprzedaży

1. Szpital dokonuje szczegółowej analizy ofert i wybiera najkorzystniejszą z nich lub stwierdza, że nie wybrano żadnej ze złożonych ofert.
  2. Odbiór rzeczy następuje transportem i na koszt Kupującego.
  3. Termin składania ofert upływa 07.03.2019 r. do godz. 14:00.  Zainteresowanych zakupem prosimy składać oferty pisemne wyłącznie w Kancelarii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Zgierzu przy ul. Parzęczewskiej 35 w zamkniętych kopertach z napisem: „Oferta zakupu – Zbiornik tlenu ciekłego”
  4. Otwarcie ofert nastąpi w dniu 08.03.2019 r. o godz. 10:30 w Budynku Administracji, p. 4.
  5. Przedmiot sprzedaży można oglądać w terminie od dnia ukazania się ogłoszenia do dnia poprzedzającego termin składania ofert. Szczegółowych informacji udziela Dział Techniczny tel. (42) 71-44-331.
  6. Szpital zastrzega sobie prawo zamknięcia sprzedaży bez wybrania którejkolwiek z ofert, jak  również prowadzenia dodatkowych negocjacji z oferentami, którzy zaoferują taką samą cenę.

Zgierz, dnia 01.03.2019 r.

Autor : Posmyk Piotr
Data publikacji : 1 marca 2019