Ogłoszenie z dnia 01.09.2017 - Przetarg nieograniczony na dierżawę części Holu Głównego w budynku WSS w Zgierzu o łącznej powierzchni 46,45m2 - LPM

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny

im. M. Skłodowskiej – Curie w Zgierzu,

ul. Parzęczewska 35, 95-100 Zgierz

ogłasza przetarg pisemny nieograniczony z dnia 01.09.2017r. na: dzierżawę części Holu Głównego budynku Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego  o łącznej  powierzchni 46,45 m² położonego przy ul. Parzęczewskiej 35 w Zgierzu z przeznaczeniem na prowadzenie małej gastronomii i działalności handlowej artykułami spożywczymi i  przemysłowymi.

Warunki przetargu

1. Ofertę mogą składać osoby fizyczne i prawne, oraz jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej.

1. Stawkę wywoławczą czynszu dzierżawnego ustala się w wysokości:
    86 zł netto  + VAT wg obowiązujących stawek  za 1 m²

1. Termin składania ofert upływa 21.09.2017 r. o godz. 14 00. Oferty należy składać w zamkniętych kopertach z napisem:

„Oferta – dzierżawa pomieszczeń o pow. 46,45 m²” w Kancelarii Szpitala, ul. Parzęczewska 35.

4.  Otwarcie ofert nastąpi w dn. 22.09.2017 r. o godz. 10.30,  p. 19.

Przedmiot dzierżawy można oglądać w dni robocze w godz. 1000 – 1400 w terminie od dnia ukazania się ogłoszenia do dnia poprzedzającego termin składania ofert. Szczegółowych informacji udziela Dział Techniczny  tel. (42) 71-44-331.

5.  Szpital zastrzega sobie prawo zamknięcia przetargu bez wybrania którejkolwiek z ofert,  jak również prowadzenia dodatkowych negocjacji z oferentami, którzy zaoferują taką samą cenę.

01092017.zip (18.67 KB)

Autor : Posmyk Piotr