Ogłoszenie z dnia 04.08.2017r. - Sprzedaż aparatury medycznej - LPM

OGŁOSZENIE z dnia 04.08.2017r.

Zgodnie z postanowieniami Uchwały nr 2/14 Zarządu Województwa Łódzkiego z dnia 7 stycznia 2014 r „w sprawie zmiany Uchwały nr 1090/12 Zarządu Województwa Łódzkiego z dnia 27 czerwca 2012r w sprawie uchwalenia zasad gospodarowania mieniem ruchomym i nieruchomym przez samodzielne publiczne zakłady opieki zdrowotnej, dla których podmiotem tworzącym jest Samorząd Województwa Łódzkiego” Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Skłodowskiej – Curie Zgierz, ul. Parzęczewska 35 ogłasza, że posiada do sprzedaży aparaturę medyczną (środki trwałe) zbędne według Załącznika nr 1.

Zainteresowanych zakupem prosimy o oferty pisemne na adres Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Skłodowskiej – Curie ; 95-100 Zgierz, ul. Parzęczewska 35 w terminie do 18.08.2017r.

/zgierz/files/Ogloszenia/2017/Patomorfologia II/zalaczniki.zip

zalaczniki.zip (332.37 KB)