Ogłoszenie z dnia 07.02.2017 - dzierżawa powirzchni handlowej - automat do sprzedaży napojów gorących - LPM

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny

im. M. Skłodowskiej – Curie w Zgierzu,

ul. Parzęczewska 35, 95-100 Zgierz

ogłasza przetarg pisemny nieograniczony na dzierżawę  powierzchni handlowej 1 x 1 m2 na terenie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. M. Skłodowskiej – Curie przy ul. Parzęczewskiej 35 (zwanego dalej Szpitalem)  z przeznaczonej na usytuowanie:

-  1 automatu do sprzedaży napojów gorących (kawa, herbata) – 1m².   - przy Oddziale Chirurgii

Warunki przetargu

1. Ofertę mogą składać osoby fizyczne i prawne, oraz jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej.

2. Stawkę wywoławczą czynszu dzierżawnego ustala się miesięcznie za 1 m2:

-  360,00 zł netto/m-c na 1 automat

3. Termin składania ofert upływa  21.02.2017 r. Oferty należy składać w zamkniętych kopertach z napisem:   „Oferta dzierżawy –  automaty do sprzedaży”
w  Kancelarii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego, ul. Parzęczewska 35.

4. Warunkiem udziału w przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 360,00 zł

Wadium należy wpłacić w Kasie Szpitala, która jest czynna w dni robocze w godz. 1200 – 1400.
lub na konto Szpitala nr:
Do oferty należy dołączyć kserokopie dowodu wpłaty wadium.

5. Otwarcie ofert nastąpi w dniu  22.02.2017 r. o godz. 10.30, p. 19.
Przedmiot dzierżawy można oglądać w dni robocze w godz. 1000 – 1400 w terminie od dnia ukazania się ogłoszenia do dnia poprzedzającego termin składania ofert. Szczegółowych informacji udziela Dział Techniczny  tel. (42) 71-44-331.

Szpital zastrzega sobie prawo swobodnego wyboru oferty, zamknięcia przetargu bez wybrania którejkolwiek z ofert, jak również prowadzenia dodatkowych negocjacji  z oferentami, którzy zaoferowali taką samą cenę.

07022017.zip (456.28 KB)

Autor : Posmyk Piotr