Ogłoszenie z dnia 18.03.2019 - całodobowe udzielanie świadczeń pielęgniarskich w ramach lecznictwa stacjonarnego w zakresie pielęgniarstwa ..... - 30/DOSZ/2019 - LPM

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY
im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zgierzu
95- 100 Zgierz, ul. Parzęczewska 35

na podstawie art. 26 i 27 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej
(t.j. D.U. 2018.2190)

ogłasza konkurs i zaprasza do składania ofert na całodobowe udzielanie świadczeń pielęgniarskich w ramach lecznictwa stacjonarnego w zakresie:
a)    pielęgniarstwa operacyjnego,
b)    pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki, za wyjątkiem OITiA
c)    pielęgniarstwa w oddziałach szpitalnych, za wyjątkiem OITiA
d) pielęgniarstwa endoskopowego w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej
z Pododdziałem Urologicznym (Pracownia Endoskopowa w Pododdziale Urologicznym).
dla szacunkowo 200 000 ubezpieczonych i innych uprawnionych do świadczeń opieki zdrowotnej.

• Przewiduje się zawarcie umowy na okres od 01.04.2019 r. do 31.03.2021r.
  • Ze Szczegółowymi Warunkami Konkursu Ofert oraz materiałami informacyjnymi
  • o przedmiocie konkursu, w tym z formularzem oferty i projektem umowy, można zapoznać się od dnia 19.03.2019 r. w godzinach 8.00 – 14.00 (w dni robocze) w siedzibie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zgierzu przy ul. Parzęczewskiej 35 w Sekcji ds. Świadczeń Zdrowotnych, pok. 3, tel.: 42 714 42 38. Materiały dostępne są także na stronie internetowej Szpitala: www.wss.zgierz.pl.
  • Oferty, w zamkniętej kopercie, należy składać w Kancelarii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zgierzu do dnia 21.03.2019 r. do godziny 10: 00, z adnotacją na kopercie: „KONKURS OFERT –udzielanie świadczeń zdrowotnych w ramach całodobowego udzielania świadczeń pielęgniarskich w ramach lecznictwa stacjonarnego”.
  • Otwarcie ofert nastąpi w siedzibie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zgierzu w dniu 21.03.2019 r. o godzinie 10:30.
  • Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w siedzibie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zgierzu w terminie 7 dni od dnia otwarcia ofert.
  • Termin związania ofertą wynosi 30 dni od upływu terminu składania ofert.
  • Udzielający Zamówienia zastrzega sobie prawo odwołania konkursu oraz przesunięcia terminu składania ofert bez podania przyczyny, a także wybrania kilku ofert w celu wykonania przedmiotu zamówienia. Oferenci mogą składać skargi i protesty dotyczące konkursu ofert zgodnie z art. 153 i 154 ust. 1,  2 ustawy z dn. 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (t.j.D.U.2018.1510. z późn. zm.).

Nr sprawy  30/DOSZ/2019
Data ogłoszenia: 18.03.2019 r.

Wyniki konkursu ofert

30.zip (373.81 KB)