Ogłoszenie z dnia 18.11.2019r. - Sprzedaż Karetki Sanitarnej Mercedes Benz 208D - LPM

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Skłodowskiej – Curie w Zgierzu
z siedzibą ul. Parzęczewska 35, 95-100 Zgierz

OGŁOSZENIE

Zgodnie z postanowieniami § 8 ust. 3 załącznika nr 2 do Uchwały Nr 1090/12 Zarządu Województwa Łódzkiego z dnia 27 czerwca 2012 r. ,,w sprawie uchwalenia zasad gospodarowania mieniem ruchomym i nieruchomym przez samodzielne publiczne zakłady opieki zdrowotnej, dla których podmiotem tworzącym jest Samorząd Województwa Łódzkiego” Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Skłodowskiej-Curie w Zgierzu,       ul. Parzęczewska 35, 95-100 Zgierz, ogłasza, że posiada do sprzedaży karetkę sanitarną zużytą :
•    Karetka sanitarna – Mercedes Benz 208 D, poj. silnika 2299,00 cm3, numer inw. 16S743-00001, rok produkcji 1997, przebieg 467 739 km, ilość 1 szt.
Warunki sprzedaży:

1. Szpital dokonuje szczegółowej analizy ofert i wybiera najkorzystniejszą z nich lub stwierdza, że nie wybrano żadnej ze złożonych ofert.
  2. Termin składania ofert upływa 10.12.2019 r. do godz. 14:00
    Zainteresowanych zakupem prosimy składać oferty pisemne wyłącznie w Kancelarii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Zgierzu przy ul. Parzęczewskiej 35 w zamkniętych kopertach z napisem: „Oferta zakupu – Karetka sanitarna”
  3. Otwarcie ofert nastąpi w dniu 11.12.2019 r. o godz. 10:30 w Budynku Administracji, p. 3.
  4. Przedmiot sprzedaży można oglądać w terminie od dnia ukazania się ogłoszenia do dnia poprzedzającego termin składania ofert. Szczegółowych informacji udziela Sekcja Administracyjna tel. (42) 71-44-250.
  5. Szpital zastrzega sobie prawo zamknięcia sprzedaży bez wybrania którejkolwiek z ofert, jak  również prowadzenia dodatkowych negocjacji z oferentami, którzy zaoferują taką samą cenę.

Zgierz, dnia 18.11.2019 r.

Autor : Posmyk Piotr
Data publikacji : 19 listopada 2019