Ogłoszenie z dnia 22.08.2017r. - Sprzedaż aparatury medycznej - LPM

OGŁOSZENIE z dnia 22.08.2017r.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Skłodowskiej – Curie Zgierz, ul. Parzęczewska 35 ogłasza, że posiada do sprzedaży aparaturę medyczną (środki trwałe) zbędne wg Załącznika nr 1.

Zainteresowanych zakupem prosimy o oferty pisemne na adres Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Skłodowskiej – Curie ; 95-100 Zgierz, ul. Parzęczewska 35 w terminie do 11.09.2017r.

Załaczniki

Autor : Posmyk Piotr