Ogłoszenie z dnia 27.03.2017 - Przetarg nieograniczony na dierżawę gruntu o powierzchni 12m2 - LPM

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny

im. M. Skłodowskiej – Curie w Zgierzu,

ul. Parzęczewska 35, 95-100 Zgierz

ogłasza przetarg pisemny nieograniczony na dzierżawę gruntu o powierzchni 12 m2
(z przeznaczeniem na działalność handlową) położonego w Zgierzu przy ul. Parzęczewskiej 35 będącego w użytkowaniu Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. M. Skłodowskiej – Curie w Zgierzu, zwanego dalej Szpitalem

Warunki przetargu

1.    Ofertę mogą składać osoby fizyczne i prawne oraz jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej.

2.    Stawkę wywoławczą czynszu dzierżawnego ustala się w wysokości 26,00 zł/m2 netto miesięcznie tj. 26,00 zł/m2 netto x 12,00 m2  = 312,00 zł miesięcznie  netto + VAT wg obowiązujących przepisów

3.    Termin składania ofert upływa 18.04.2017 r. Oferty należy składać w zamkniętych kopertach z napisem: „Oferta dzierżawy – grunt 12 m2” wyłącznie w Kancelarii Wojewódzkiego  Szpitala Specjalistycznego w Zgierzu, ul. Parzęczewska 35.

4.    Warunkiem udziału w przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości  500,00 zł

Wadium należy wpłacić w Kasie Szpitala, która jest czynna w dni robocze w godz. 1200 – 1400
Do oferty należy dołączyć kserokopie dowodu wpłaty wadium.

5.    Otwarcie ofert nastąpi w dniu 19.04.2017 r. o godz. 10:30, p. 19.

Przedmiot dzierżawy można oglądać w terminie od dnia ukazania się ogłoszenia do dnia poprzedzającego termin składania ofert. Szczegółowych informacji udziela Dział Techniczny          tel (42) 71-44-331.

6.    Szpital zastrzega sobie prawo zamknięcia przetargu bez wybrania którejkolwiek z ofert, jak
również prowadzenia dodatkowych negocjacji z oferentami, którzy zaoferują taką samą cenę.

27032017.zip (439.89 KB)

Autor : Posmyk Piotr