Wojewódzki Szpital Specjalistyczny

im. M. Skłodowskiej – Curie w Zgierzu,

ul. Parzęczewska 35, 95-100 Zgierz

ogłasza przetarg pisemny nieograniczony na dzierżawę  powierzchni handlowej 1 m2 w budynku Przychodni Specjalistycznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. M. Skłodowskiej – Curie przy ul. Parzęczewskiej 35 (zwanego dalej Szpitalem) z przeznaczeniem na usytuowanie 1 automatu do sprzedaży napojów gorących (kawa, herbata).

Warunki przetargu

1.    Ofertę mogą składać osoby fizyczne i prawne, oraz jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej.

2.    Stawkę wywoławczą czynszu dzierżawnego za 1 m2:

-  280,00 zł netto/m-c na 1 automat do sprzedaży napojów gorących (kawa, herbata).

3.    Termin składania ofert upływa  17.05.2017 r. Oferty należy składać w zamkniętych kopertach
z napisem:   „Oferta dzierżawy –  automat do sprzedaży w Przychodni Specjalistycznej”
w  Kancelarii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Zgierzu, ul. Parzęczewska 35.

4.    Warunkiem udziału w przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 500,00 zł

Wadium należy wpłacić w Kasie Szpitala, która jest czynna w dni robocze w godz. 1200 – 1400.
Do oferty należy dołączyć kserokopie dowodu wpłaty wadium.

5. Otwarcie ofert nastąpi w dniu  18.05.2017 r. r. o godz. 11.30, p. 19.
Przedmiot dzierżawy można oglądać w dni robocze w godz. 10.00 – 14.00 w terminie od dnia ukazania się ogłoszenia do dnia poprzedzającego termin składania ofert. Szczegółowych informacji udziela Dział Techniczny  tel. (42) 71-44-331.

Szpital zastrzega sobie prawo swobodnego wyboru oferty, zamknięcia przetargu bez wybrania którejkolwiek z ofert, jak również prowadzenia dodatkowych negocjacji  z oferentami, którzy zaoferowali taką samą cenę.

26042017_1.zip (554.09 KB)

Autor : Posmyk Piotr