Przetarg pisemny nieograniczony na dzierżawę 4 miejsc pod reklamę, każde o powierzchni 3 m2 mieszczących się na ogrodzeniu przy portierni głównej przy ul. Parzęczewskiej 35 w Zgierzu - LPM

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Skłodowskiej – Curie w Zgierzu
z siedzibą ul. Parzęczewska 35, 95-100 Zgierz

ogłasza przetarg pisemny nieograniczony na dzierżawę 4 miejsc pod reklamę, każde o powierzchni 3 m2 mieszczących się na ogrodzeniu przy portierni głównej  przy ul. Parzęczewskiej 35 w Zgierzu (z przeznaczeniem na cele informacyjno-reklamowe) będących w użytkowaniu Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. M. Skłodowskiej – Curie w Zgierzu, zwanego dalej Szpitalem.

Warunki przetargu

Ofertę mogą składać osoby fizyczne i prawne oraz jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej.

1. Stawkę wywoławczą czynszu dzierżawnego za jedno miejsce o powierzchni 3,00 mustala się w wysokości 100,00 zł netto miesięcznie + VAT wg obowiązujących przepisów.
  2. Termin składania ofert upływa 20.03.2019 r. o godz. 1400 .   Oferty należy składać wyłącznie w Kancelarii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Zgierzu przy ul. Parzęczewskiej 35 w zamkniętych kopertach z napisem:  „Oferta dzierżawy – przetarg na dzierżawę powierzchni pod reklamę
  3. Warunkiem udziału w przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 100,00 zł.

Kwotę wadium należy wpłacić w Kasie Szpitala, która jest czynna w dni robocze w godz. 1200 – 1400  lub na rachunek bankowy Szpitala – 98 8783 0004 0111 5994 2000 0003

Kserokopie dowodu wpłaty wadium należy dołączyć do składanej oferty.

1. Otwarcie ofert nastąpi w dniu 21.03.2019 r. o godz. 10:30 w Budynku Administracji, p. 19.
  2. Przedmiot dzierżawy można oglądać w terminie od dnia ukazania się ogłoszenia do dnia poprzedzającego termin składania ofert. Szczegółowych informacji udziela Dział Techniczny tel. (42) 71-44-331.

Szpital zastrzega sobie prawo zamknięcia przetargu bez wybrania którejkolwiek z ofert, jak  również prowadzenia dodatkowych negocjacji z oferentami, którzy zaoferują taką samą cenę.

2_2019.zip (130.15 KB)

Autor : Posmyk Piotr